Polis memurundan şok sözler: Yüzüne kezzap atarım...

Adana'da eşine başına silah dayayarak eziyet ettiği ve tehditlerde bulunduğu, oğluna da kötü muamele ettiği iddiasıyla tutuklanan polis hakkında 14 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Polis memurundan şok sözler: Yüzüne kezzap atarım...

Adana Seyhan ilçesi Pınar Mahallesi'nde yaşayan polis memuru A.K'nin (30), eşi E.K'ye (30) eziyette bulunup tehdit ettiği, 8 yaşındaki oğluna da kötü  muamelede bulunduğu iddiasıyla ilgili soruşturma tamamlandı.

Eşinin şikayeti üzerine tutuklanan polis memuru A.K. hakkında "silahla  tehdit, kötü muamele, eziyet etme" suçlarından hazırlanan iddianame, Adana 11.Asliye Ceza Mahkemesince kabul edildi.

İddianamede, polis memurunun "eziyetten" 8 yıl, "tehditten" 5 yıl, "kötü muameleden" ise bir yıl olmak üzere toplam 14 yıl hapisle cezalandırılması  istendi.

Polis memurunun tartıştığı eşinin kafasına silah dayayarak "yüzüne  kezzap atarım, çocukların senin yüzüne bakarken tiksinir, seni öldürürüm" diyerek  tehdit ettiği aktarılan iddianamede, şüphelinin 2-3 günde bir eşini darbettiği  belirtildi.

İddianamenin değerlendirme bölümünde, "şüphelinin mağdura sistematik  şekilde cebir ve şiddet uygulayarak suç kastını gösterdiği, şüphelinin suçu  alışkanlık haline getirdiği, ayrıca şüphelinin olayda müştekiyi aralıklarla  darbederek acı verme ve eziyet çektirme kastının yoğunluğunu gösterdiği  anlaşılmıştır" ifadesi kullanıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327