Sağlıklı ve mutlu hamilelik için Medicana Gebe Akademisi

Gebe Akademisi ile annelerin tatlı heyecan serüveninde onları yalnız bırakmayan Medicana Bursa Hastanesi, dünyanın en güçlü varlığı olan annelerin sağlıklı ve mutlu bir doğum yapmaları için onlara destek verecek.  6 aydır devam eden Ebeveyn Okulu projesinden sonra, Gebe Akademisi projesini hayata geçiren Medicana Bursa Hastanesi dünyanın en değerli yolculuğu olan gebelik sürecinde anne adaylarının yanında olacak, tüm sorular uzmanlar tarafından cevaplanacak.

Sağlıklı ve mutlu hamilelik için Medicana Gebe Akademisi

Mutlu anneler, mutlu bebekler, mutlu gelecek için anne adaylarına gebelik sürecinde destek olmayı ve kendilerine güven duyarak doğuma girmelerini amaçladıklarını belirten Medicana Bursa Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü Didem Keskin, 'Anne adaylarının tüm sorularına cevap bulabileceği bir okul olacak. 08 Aralık Cumartesi günü saat 13.30'da Medicana Bursa Hastanesi Konferans salonunda başlayacak eğitim programının ilk programı gebelik süresinde merak edilen tüm sorular Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık tarafından cevaplandırılacak. Ardından Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Reşit Mıstık gebelikte el hijyeni konusunda bilgilerini anne adaylarıyla paylaşacak. Gebelikte doğru Beslenme konusunda ise Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Tuğba Küçük merak edilen tüm sorulara cevap verecek. Seminerin sonunda ise söz alacak olan sportif danışman Nurgün Abik gebelikte spor hakkında bilgilendirme yapacak.

Sonrasında uygulamalı pilates ile devam edeceğini ifade eden Keskin, 'Aralık ayında start verecek Gebe Akademisi ve hamile pilatesi her ay düzenli olarak devam edecek. Gebe Akademisine katılan her anne adayına 4 ay sürecek program sonunda katılım sertifikası verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu ve kayıtların telefon yoluyla ya da yüz yüze yapılabileceği Gebelik Akademisi'nde anne adaylarına ayrıca sürpriz hediyeler takdim edilecek. Ayrıca Medicana’nın ve gebelerimizin yanında olan Mustela, Atigen- Cell Hücre ve Doku Merkezi, Present Service Türkiye ve Fit Team 911 firmasına teşekkür ederiz’’ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327