Seçim karargahı belli , şarkı hazır

Başbakan'ın Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını, Çankaya Belediye Başkanı adayı Barış Aydın'ın Ankara Gaziosmanpaşa'daki 4 katlı binasında yürütecek.

Seçim karargahı belli , şarkı hazır

AK Parti’de, Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için son hazırlıklar yapılıyor. Seçim karargâhı belli, kampanya şarkısı hazır olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını, Ak Parti Çankaya Belediye Başkanı adayı Barış Aydın’ın Ankara Gaziosmanpaşa’daki 4 katlı binasında yürütecek.

BİNA GİYDİRİLECEK

Binaya, Erdoğan’ın adaylığının açıklanmasının ardından dış cephe giydirilecek. Erdoğan’ın, ATO Kongre Merkezi’ni de seçim koordinasyonu merkezi olarak kullanabileceği ifade edildi.

DOMBRA İLE BİRLİKTE ÇALACAK

1 Temmuz’da Mehmet Ali Şahin’in sunumuyla Erdoğan’ın adaylığının açıklanacağı toplantıda Başbakan Erdoğan için bestelenen yeni şarkı da ilk kez çalınacak.

Yeni şarkı, seçim kampanyası sırasında Dombra ile birlikte kullanılacak. Toplantı, parti kongrelerinden sonraki en geniş katılımlı toplantılardan biri olacak.

Bu amaçla törene parti kurucuları, eski ve yeni milletvekilleri, il başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları davet edildi.

ABDULLAH GÜL DAVET EDİLMEDİ

Parti büyük kongre delegelerinin de çağrılması planlanırken, medya kuruluşlarından yöneticiler, köşe yazarları ve partiyi takip eden muhabirlerin de isimleri alındı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, protokol gereği davet edilmediği kaydedildi. Toplantıda, 2003’ten bu yana Erdoğan hükümetleri dönemindeki icraatların yer aldığı özel bir Erdoğan filmi gösterilecek.

İLK İCRAATI

Başbakan Erdoğan’ın adaylığı açıklandıktan sonraki ilk icraatı 5 Temmuz’da açılışını yapacağı hızlı tren olacak. (Kaynak: Habertürk)


Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2014, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327