Twitter DM'ler için yeni dönem!

Twitter DM'ler için yeni bir emoji hamlesi yapmış durumda. Yeni duyurulan özelliğe göre tıpkı Facebook'ta olduğu gibi mesajlara emoji ile reaksiyon verebiliyorsunuz.

Twitter DM'ler için yeni dönem!

Popüler sosyal ağ Facebook özelliğini bünyesine katıyor. Bu kapsamda artık yazdığınız mesajların emoji ile reaksiyon gösterilmesi mümkün olacak. Aynı şekilde bir mesaja siz de emoji ile reaksiyon gösterebiliyor olacaksınız. Söz konusu yeni dönem ile beraber, artık gülen yüz, şaşıran, ağlayan ve ateş emojisi gibi birçok kullandığınız emojiyi Twitter DM üzerinden gönderebileceksiniz.

Twitter emoji gönderme nasıl yapılır?

Bir DM gönderdiğinizde orada bir kalp simgesi çıkacak, bu kalp simgesine tıklayarak gönderebileceğiniz emojileri göreceksiniz. Bunun yanında mesaja iki kez tıkladığınızda da aynı panel açılıyor olacak. Mesaj gönderdiğiniz kişi Twitter'ın güncel sürümünü kullanıyorsa bu bildirimi alacaktır.

Ancak güncel bir sürümünü kullanmıyorsa bu reaksiyon görünmeyecektir. Hatta bakıldığında bu özellik eski mesajlar için bile kullanılabiliyor. Söz konusu özellik Türkiye'de aktif olarak kullanılabiliyor. Yukarıda da gördüğünüz gibi eski tarihli bir mesaja bile emoji ile reaksiyon gösterebiliyorsunuz. Ancak bizden söylemesi eski mesajlara bakarken yanlışlıkla bir emoji göndermeyin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330