banner333

Yalova'da bu hamle herşeyi değiştirebilir!

YALOVA'da 1 Haziran pazar günü yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri öncesi İşçi Partisi'nden Yalova Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Irızak ve HEPAR'ın adayı Törehan Yıldırır, CHP adayı Vefa Salman'a destek olmak amacıyla adaylıktan çekildiklerini açıkladılar.

Yalova'da bu hamle herşeyi değiştirebilir!

İşçi Partisi'nden Yalova Belediye Başkan Adayı Hüseyin Irızak, halkın AKP'yi devirmekteki tüm kararlığına rağmen mevcut siyasi partilerin içinde bulundukları anlaşılmaz kısır çekişmeler ve şahsi hırslarına yenik düşerek, siyasi çıkarlarını, Türkiye Cumhuriyeti devletinin çıkarlarına yeğlemelerinin kendilerini bu mücadelede yalnız bıraktığını savunarak, "1 Haziran 2014 tarihinde tekrarlanacak olan Yalova Belediye Başkanlığı seçimlerinde Sayın Vefa Salman'ı desteklediğimizi ve belediye başkan adaylığından istifa ettiğimi ilan ediyorum" dedi.

HEPAR'ın Belediye Başkan Adayı Törehan Yıldırır da, "Ulusal birlik oluşturulacağını göstermek için, Vefa Salman'ı desteklemek için adaylıktan çekildim. Yalova halkının adil başkanı olan Vefa Salman'ı belediye başkanı olarak görmek istiyoruz" dedi.Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327