Yaralı emniyet müdürü Ankara'ya sevk edildi

Bingöl Valiliği, dün akşam hain bir saldırı sonucu yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve beraberindeki ekibiyle ilgili açıklama yaptı.

Yaralı emniyet müdürü Ankara'ya sevk edildi

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, perşembe günü saat 21.15 sularında Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin’in beraberindeki personeli ile Yenişehir Mahallesi Yeşim Sokak’ta emniyet-asayiş yoklaması maksadı ile yürüyüş halindeyken binek araçtan inen şahıslar tarafından uzun namlulu silahla saldırıya maruz kaldığı belirtildi. olayda ağır yaralanan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu’nun kaldırıldıkları Bingöl Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu, ağır yaralanan İl Emniyet Müdürü Atalay Ürker ile bacağından yaralanan polis memuru Uğur Adlı’nın ise tedavilerine Bingöl Devlet Hastanesi’nde devam edildiği kaydedildi.

EMNİYET MÜDÜRÜ ÜRKER ANKARA’YA SEVK EDİLDİ

Öte yandan, Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker’in ambulans helikopterle Ankara’ya sevk edildiği bildirilirken, bölgede operasyonların sürdüğü öğrenildi. 


Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327