Aftermarket Pazarı’nın Kalbi Frankfurt’ta Atacak

Dünyanın en büyük yedek parça ve aksesuar fuarı özelliğini taşıyan Frankfurt Automechanica Fuarı, 16-20 Eylül tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak.Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 14 ülkede farklı zaman dilimlerinde...

Aftermarket Pazarı’nın Kalbi Frankfurt’ta Atacak
Dünyanın en büyük yedek parça ve aksesuar fuarı özelliğini taşıyan Frankfurt Automechanica Fuarı, 16-20 Eylül tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak.
Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 14 ülkede farklı zaman dilimlerinde düzenlenen Automechanica fuarının en büyüğünün Frankfurt’taki fuar olduğu otoritelerce vurgulanıyor. Otomotiv devlerine parça üreten dünyanın en büyük aftermarket (yenileme pazarı) üreticilerini bir araya getirecek fuara Türkiye’den katılacak firmalar arasında, Avrupa’nın en büyük aftermarket üreticilerinden biri arasındaki yerini alan PRS (Profil Rot ve Süspansiyon sistemleri) firması da var.
BÜYÜK FİRMALAR BOY GÖSTERECEK
Hasanağa OSB’de faaliyet gösteren ve PRS markasıyla dünyandaki birçok OEM firmasıyla direk çalışan Profil AŞ’nin Genel Müdür Yardımcısı Emre Yemenici, Frankfurt Fuarı’nın, Aftermarket pazarının kalbinin attığı yer olarak kabul edildiğini belirterek, böylesine büyük bir fuarda yer alabilmenin kendileri için gurur verici olduğunu söyledi.
2 yılda bir düzenlenen fuarda dünyanın en önemli yedek parça üreticisi firmalarının boy gösterdiğini kaydeden Yemenici, “Fuara PRS olarak 2 yıl önce de katılmıştık. Bilgi ve yeni teknolojilerin kıyasıya rekabetine sahne olan ürünlerin yer aldığı fuarı, rakiplerimizin durumlarını analiz etmek ve yeni stratejiler geliştirmek için çok önemli bir organizasyon olarak görüyoruz. 2 yıl önce katıldığımız fuar bize bu anlamda yol gösterici olmuştu. Yeni fuarda elde edeceğimiz başarının da, firmamızın küresel pazardaki yerini daha sağlamlaştıracağına inanıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER