Başarılı sunucu Oylum Talu, DownTown'da Bursalı annelerle buluştu

Atış Yapı, Bursa’nın 8 bileşenli mega yaşam projesi DownTown’da, Anneler Günü, anlamlı bir etkinliğe imza attı. Ünlü ekran yüzü, HaberTurk program yapımcısı & sunucusu ve yazar Oylum Talu, 2 saat boyunca Bursalı annelerle sohbet etti.

Başarılı sunucu Oylum Talu, DownTown'da Bursalı annelerle buluştu

“Anneler Ne İster“ adı altında düzenlenen interaktif söyleşide, annelere sorular sorup, aldığı yanıtlar üzerinden, eğlenceli ve düşündürücü yorumlar yapan Talu, Anneliğin kutsallığı bir yana, toplumsal anlamda her katmanın, toplumsal tüm değerlerin, toplum belleğinin ve vicdanının annelerle geliştiğini anlattı. Talu “ Anneliğin taşıdığı anlamı çok geniş manada, medeniyet tarihinin her yerinde görüyoruz. Bundan daha mucizevi ne olabilir. Bir kadının dokunuşu her şeyi değiştiriyor” dedi.

Etkinliğin sonunda Bursalı annelerle fotoğraf da çektirmeyi ihmal etmeyen Talu, “Bursa’yı çok seviyorum. Bir anne olarak üstelik Anneler Günü’nde DownTown’da olmaktan büyük mutluluk duydum. Söz veriyorum yine geleceğim” şeklinde konuştu. Etkinlik sonunda söyleşiye katılan annelere Atış Yapı’nın, Anneler Günü çin hazırlattığı çiçekler armağan edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326