Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Cumartesi

19°/ 10°

Pazar

18°/ 11°

Pazartesi

16°/ 10°

Salı

13°/

Çarşamba

16°/

Perşembe

17°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

"Başkan Yıldız 48 saat uyutulacak"

Bursa Valisi Münir Karaloğlu yaptığı açıklamada makamında silahlı saldırıya uğrayan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın ameliyattan çıktığını ve yoğun bakıma alındığını belirtti.

Yayınlanma:

Bursa’yı sarsan silahlı saldırı olayında flaş gelişme yaşandı.Makamında zabıta memuru Fevzi Bekar’ın silahlı saldırısı sonucu yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın ameliyattan çıktığını Bursa Valisi Münir Karaloğlu açıkladı.

Hastane önünde bekleyen habercilerin soruları üzerine Vali Karaloğlu, ” Belediye başkanımız ameliyattan çıktı. Yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor. Durumu ciddiyetini koruyor” diye konuştu.

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA GELDİ..

İLGİLİ HABER Gemlik’ten Tekneyle Açılan İş Adamının Cinayet Davasında Karar
Bursa Valisi Münir Karaloğlu yaptığı açıklamada makamında silahlı saldırıya uğrayan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın ameliyattan çıktığını ve yoğun bakıma alındığını belirtti.

Cüneyt Yıldız’ın ameliyatını gerçekleştiren Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi beyin ve sinir cerrahi uzmanı Prof. Dr. Murat Göksel, ameliyatın ardından basına açıklamalarda bulundu.

Kritik süreç sürüyor

Operasyonun başarılı bir şekilde sona erdiğini ve merminin çıkartıldığını ifade eden Göksel, “Yaralılar hastanemize saat 16:05’te geldi ve hemen ameliyata alındı. Saat 19:30’da da ameliyatın ardından yoğun bakıma aldık. Şu anda Cüneyt Yıldız’ın durumu stabil. Beyninde ciddi yapısal tahribat oluşmuş. Gerekli müdahaleleri yaptık, kanamayı koruma altına aldık fakat önümüzde krtik 48-72 saat var. Bu süreçte uyutulacak. Hayati tehlikesi devam etmekti” dedi. Başhekim yardımcısı Hatice Alkan Akdağ ise diğer yaralı Yener Şimşek hakkında bilgi vererek, “Batın bölgesinden yaralı olarak gelen hastamızın durumu şu an da iyi. Uyanmasını bekliyoruz” dedi. 

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler