Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi Mustafakemalpaşa’da Yolları Yeniliyor

Sağlıklaştırma çalışmaları kapsamında Recep Yazıcıoğlu Caddesi'ne yoğun mesai başladı. İşte, detaylar...

Yayınlanma:

Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde ulaşım altyapısını güçlendirmek ve mevcut yolları sağlıklı hale getirmek amacıyla Mustafakemalpaşa ilçesinde önemli bir asfalt mesaisine başladı. Recep Yazıcıoğlu Caddesi’ni sil baştan yenileme çalışmaları kapsamında, ilçenin ulaşım ağına modern bir dokunuş yapılıyor.

Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konusundaki çözümlerini sürdürerek, raylı sistemler, yeni yollar, akıllı kavşaklar ve toplu ulaşım gibi bir dizi yatırımı hayata geçiriyor. Bu kapsamda 17 ilçede mevcut yolları daha sağlıklı hale getirmek için asfalt yenileme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Mustafakemalpaşa ilçesindeki Recep Yazıcıoğlu Caddesi, asfalt kaplama çalışmalarıyla daha konforlu bir hal alacak. İki geliş, iki gidiş olmak üzere 2500 ton kazı dolgu ve 2600 ton asfalt kaplama ile gerçekleştirilen çalışmalar, ilçe sakinlerine daha güvenli ve konforlu bir ulaşım deneyimi sunmayı hedefliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin yoğun mesaisiyle Mustafakemalpaşa ilçesindeki yol yenileme çalışmalarının önümüzdeki günlerde tamamlanması planlanıyor.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler