Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa'da boğaz kesmeye müebbet geldi!

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, kavga ettiği şahsın boğazını keserek ölümüne sebep olduğu iddia edilen sanık müebbet hapse mahkum edildi.

Yayınlanma:

26 Aralık 2014 tarihinde meydana gelen olayda, Mahmudiye Mahallesi Ömer Esin Sokak’taki bir dükkanın önünde kovanın içine koydukları odunları yakarak arkadaşları ile birlikte alkol alan Halil Efe ile o sırada yanlarına gelen Osman U. arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Osman U., kavga sırasında Halil Efe’yi bıçakla boğazından ağır yaralayıp kaçtı. Yürüyerek cadde üzerine kadar giden Halil Efe olay yerinde öldü. Polis, cinayet şüphelisi Osman U.’yu kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

İnegöl Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan ve akıl sağlığı konusunda müşahede altında tutulan Osman U.’nun akli dengesinin yerinde olduğu ortaya çıktı. Mahkemede, akıl sağlığının yerinde olduğunun ifade edilmesi üzerine, Osman U., “Ben zaten akıl hastası değilim. Tedavi görüyorum sadece” dedi.

Mahkeme heyeti son sözünü sordu. Sanık, “Ben olay günü suç işlemek için evden çıkmadım. Maktul ve arkadaşları beni yanında tuttular. Pişmanım” dedi.
Osman U.’ya adam öldürmekten müebbet, alkollü araç kullanmaktan da bir yıl hapis cezası verildi. 

İLGİLİ HABER İnegöl’de Zincirleme Kaza: Bir Kişi Hayatını Kaybetti
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, kavga ettiği şahsın boğazını keserek ölümüne sebep olduğu iddia edilen sanık müebbet hapse mahkum edildi.

 

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler