Bursa'da seher vakti çadırlara operasyon!

Bursa polisi daha önceden kimlik bilgilerine ulaşılan sabıkalı hırsızların peşine düştü. Göçer çadırlarında saklandıkları belirlenen hırsızları yakalamak için seher vakti baskın yapan polisler, tek tek çadırları kontrol edip hırsızları yakaladı. 

Bursa'da seher vakti çadırlara operasyon!

Edinilen bilgiye göre, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Şube Büro Amirliğiekipleri çok sayıda hırsızlık suçundan daha önce kaydı bulunan ve haklarında yakalama kararı bulunan zanlıların peşine düştü.

Hırsızlık olaylarında çalınan suç eşyalarının bulunması ve faillerinin ele geçirilmesi için harekete geçen ekipler, Osmangazi ilçesi Güneştepe Mahallesi'ndeki göçerlerin kaldığı çadırlar bölgesine baskın yaptı.

Daha önce tespit edilen 5 ayrı adreste arama yapan hırsızlık büro dedektifleri, aranan Ş.S., M.E., B.E. ve G.E. isimli 4 zanlıyı yakaladı. Şahısların gizlendikleri çadırlarda ve kullandıkları otomobillerde yapılan aramalarda 2 adet av tüfeği, 15 adet bu tüfeklere ait fişek, 3 adet LCD televizyon, 1 adet tabanca, 1 adet çalıntı motosiklet ve çalıntı elektronik eşyalar bulundu.

Gözaltına alınan 4 kişi polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER