Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

17°/

Salı

13°/ 10°

Çarşamba

12°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa Orhaneli Belediyesi KPSS Ve Üniversite Şartı Aramadan Personel Alacak

Orhaneli Belediyesi, belediyeye bağlı şirketler için KPSS şartı olmadan personel alımı yapacağını duyurdu. İşte başvuru şartları ve detaylar...

Yayınlanma:

Orhaneli Belediyesi, İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanla belediyeye bağlı şirketlere personel alımı yapacağını duyurdu. İlanda KPSS ve üniversite mezuniyeti şartı aranmadığı belirtildi.

Bursa’nın Orhaneli ilçesinde faaliyet gösteren belediye, iş gücü ihtiyacını karşılamak üzere 8 yeni personel alımı gerçekleştirecek. İlana göre, belediyenin şirketleri bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 garson, 1 iş makinesi operatörü, 2 şoför ve 2 büro personeli alınacak.

Orhaneli Belediyesi’nin ilanında KPSS ve üniversite mezuniyeti şartı aranmıyor. Başvuru için belirlenen yaş sınırları ise mesleklere göre değişiyor.

İLGİLİ HABER BATUHAN A Gemisinin Enkazındaki Arama Çalışmaları Sonlandırılıyor
Orhaneli Belediyesi, belediyeye bağlı şirketler için KPSS şartı olmadan personel alımı yapacağını duyurdu. İşte başvuru şartları ve detaylar...

Büro personeli pozisyonuna başvuracak adaylarda bilgisayar kullanabilme becerisi aranırken, yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme yeteneği de önemli kriterler arasında yer alıyor. Başvuruların 7 Şubat’ta başladığı ilana, bugün mesai bitimine kadar başvuru yapılması mümkün olacak.

İş İlanları ve Aranan Şartlar

İş Makinesi Operatörü

Garson

Şoför

Büro Personeli

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler