Uludağ'da sonbahar bir başka güzel
Yayınlanma:
![](https://www.haberinadresi.com/wp-content/uploads/2024/01/uludag039da-sonbahar-bir-baska-guzel.jpg)
Sonbaharın gelmesi ile kentte bulunan çok sayıda ağacın yaprakları rengini yeşilden sarı ve kırmızının farklı tonlarına çevirdi.
![](https://www.haberinadresi.com/wp-content/uploads/2024/01/uludag039da-sonbahar-bir-baska-guzel-1.jpg)
Yıldırım Kent Konseyi'nin Uludağ eteklerinde düzenlediği doğa yürüyüşünde Çekirge Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Doğumevi Yöneticisi Dr. Ahmet Altıner o anları ölümsüzleştirdi. Uludağ eteklerinde oluşan kartpostallık "sonbahar" görüntüleri, görenleri hayran bıraktı.
![](https://www.haberinadresi.com/wp-content/uploads/2024/01/uludag039da-sonbahar-bir-baska-guzel-2.jpg)
Bursa