Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa’da Depremin Yıl Dönümünde Anma Programı Düzenlendi

Bursa Ulu Cami'de toplanan vatandaşlar, Kahramanmaraş merkezli depremin yıl dönümünde dualar ederek hayatını kaybedenleri andı.

Yayınlanma:

Büyük acının hala taze olduğunu belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yaraların tamamen sarılana kadar çalışmaların süreceğini vurguladı.

Bursa’da AFAD tarafından düzenlenen anma programı, dualarla başladı. Ulu Cami‘de gerçekleştirilen törene, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da katıldı. Ardından, UNESCO Meydanı’nda Arama Kurtarma Malzemeleri ve Fotoğraf Sergisi ziyaret edildi.

İLGİLİ HABER İnegöl’de Zincirleme Kaza: Bir Kişi Hayatını Kaybetti
Bursa Ulu Cami'de toplanan vatandaşlar, Kahramanmaraş merkezli depremin yıl dönümünde dualar ederek hayatını kaybedenleri andı.

Depremin yıl dönümünde düzenlenen anma programında Başkan Aktaş, yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet dilerken, hayatta kalanlara sağlık ve sıhhat temennisinde bulundu. “Büyük acının üzerinden tam bir sene geçti. Ülke olarak çok zorlandığımız bir süreçti. Kenetlenmek çok kıymetli ve değerli.” diyen Aktaş, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde acıları aştığını vurguladı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler