Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa’da İnşaat Alanında Elektrik Akımına Kapılan İşçi Ağır Yaralandı

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bir inşaat alanında çalışırken elektrik akımına kapılan işçi ağır yaralandı.

Yayınlanma:

Orhangazi’nin Hürriyet Mahallesi Eski Çeltikçi Yolu mevkisinde bulunan bir inşaat alanında büyük bir kaza yaşandı. İnşaatın dördüncü katında makara sistemi kullanırken elektrik hatlarına temas eden ve elektrik akımına kapılan 26 yaşındaki Cemal Eliveren ağır yaralandı.

Olay yerine hızla ulaşan 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan işçi, acil olarak Orhangazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İşçinin acil serviste tedavisi devam ederken, yakınları ve yeni evlendiği eşi de hastaneye akın etti.

İLGİLİ HABER Karacabey Tarım Fuarı’nda Tarımsal İnovasyonlar Sergilendi
Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bir inşaat alanında çalışırken elektrik akımına kapılan işçi ağır yaralandı.

Durumu kritik olan işçinin kalbi yeniden çalıştırıldı ancak hayati tehlikesi sürüyor. Bursa Şehir Hastanesi’ne sevk edilen Eliveren için dualar devam ediyor.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler