Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa’da Mağaza Açılışında Kalabalık Kuyruklar Oluştu

Ucuz eşya heyecanı Bursa'da izdiham yarattı. Vatandaşlar akın akın mağazaya gitti. İşte, detaylar...

Yayınlanma:

Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Yunuseli Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir ev eşyaları ve aletleri mağazası, açılışa özel düzenlediği kampanya ile büyük bir ilgiyle karşılaştı. Uygun fiyatlarla alışveriş yapma fırsatını kaçırmak istemeyen vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde mağazanın önünde bir araya geldi.

Sıra bekleyen ve uzun kuyruklar oluşturan alışveriş tutkunları, saatlerce mağazaya girebilmek için sabırsızlanırken, bu yoğun ilgi sonucunda izdiham yaşandı. Mağaza görevlileri, oluşan kalabalığı kontrol altına almak ve güvenlik sağlamak adına çeşitli önlemler aldı.

İLGİLİ HABER Bursa’da 50 Yıldır Yanan Suda Yemek Pişiriyorlar
Ucuz eşya heyecanı Bursa'da izdiham yarattı. Vatandaşlar akın akın mağazaya gitti. İşte, detaylar...

Bursa’da ucuz eşya almak için toplana insanlar, mağaza açılışı sırasında yaşanan yoğunluğa rağmen kampanya coşkusundan memnun kaldı. Oluşan izdihamın ardından mağazaya girişler kontrollü bir şekilde devam ederken, vatandaşlar uygun fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini yaşadı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler