Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Perşembe

12°/

Cuma

16°/

Cumartesi

19°/

Pazar

20°/ 11°

Pazartesi

15°/

Salı

/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa’da metro işkencesi!

Bursa Büyükşehir Belediyesi bu kez tökezledi.

Yayınlanma:

Bursa’da şiddetli lodos nedeniyle devrilen vincin, hatların yanı sıra raylara da zarar vermesinin ardından Bursalı vatandaşların mağduriyeti devam ediyor. 

Ancak dün akşam,  Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy yaptığı açıklamada, 3 Şubat Salı günü sabahtan itibaren Demirtaşpaşa İstasyonu ile Üniversite ve Emek arasında ulaşımın yapılabileceğini vurgulamıştı. Yine açıklamasında,  hattın Duaçınarı İstasyonuna kadar olan bölümünün de 3 Şubat Salı sabahına açılmasının hedeflendiği kaydetmişti.  Duaçınarı – Arabayatağı İstasyonları arasındaki sorunun da bir an önce çözülüp, hattın Arabayatağına kadar olan bölümünün en kısa zamanda ulaşıma açılması hedefllendiğini belirtmişti.

Ancak bu sabah metro istasyonlarına giden vatandaşlar büyük şok yaşadı. Üniversite yönünden gelen metro vatandaşları Nilüfer istasyonunda bırakınca, halk isyan etti. Otobüs seferleri de aksaynca duraklar da uzun kuyruklar oluştu.

Yoğunluk trafikte de etkili olunca vatandaşlar işlerine gitmekte zorlandı. Ancak BURULAŞ’tan metro seferlerinin son durumuyla henüz hiç bir açıklama yapılmadı. 

Özge Comba Alkış

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler