Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa’da Tarlalar Cep Telefonu Fiyatına Satılıyor

Bursa'da tarlalar cep telefonu fiyatına satışa çıktı: kapış kapış gidiyor. İşte, detaylar...

Yayınlanma:

Bursa’da tarlalar ucuza satışa çıktı. Yenişehir, İnegöl ve Keles ilçelerinde bulunan tarlalar, şaşırtıcı fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Akıllı telefon fiyatlarına denk gelen bu tarlalar, çiftçilik yapmak isteyenler için fırsat olarak görülüyor.

Bursa’daki Yenişehir İcra Dairesi, Keles İcra Dairesi ve İnegöl Satış Memurluğu, açık artırma yöntemiyle birçok tarlanın satışını gerçekleştireceklerini duyurdu.

İLGİLİ HABER İnegöl’de Zincirleme Kaza: Bir Kişi Hayatını Kaybetti
Bursa'da tarlalar cep telefonu fiyatına satışa çıktı: kapış kapış gidiyor. İşte, detaylar...

Tarlaların fiyatları 12 bin TL’den başlayıp en yüksek teklifi sunanın alacağı şekilde belirlenecek. Verilen ilanlara göre, Yenişehir’de 959 m2’lik tarla 24 bin 397 TL’den, Keles’te 1.419 m2’lik tarla 12 bin 646 TL’den, İnegöl’de ise 692 m2’lik tarla 32 bin 500 TL’den satışa sunuldu.

İcra müdürlükleri ve satış memurluğu, tarlaların özelliklerini şu şekilde açıkladı:

Yenişehir: Tapuda tarla vasfında olan 959,82 m² yüzölçümüne sahip tarla, sulanamayan arazi niteliğinde. Topoğrafik yapısı itibarıyla hafif eğimli ve mahalle yerleşim merkezine 2500 m. mesafede bulunuyor.

Keles: Kuru tarım yapılabilir nitelikteki 1.419,54 m2 yüzölçümüne sahip tarla, kıllı toprak yapısına sahip. Parsele ulaşım yolu bulunmamasının yanında üzerinde bakımsız bir bağ bulunmuyor.

İnegöl: 692 metrekarelik tarlanın düz ve derin toprak profili bulunuyor. Tarla, yerleşim yerlerine uzak ve tüm sınırları şahıs arazileriyle çevrili. Ayrıca, tarım alanları olarak tanımlanan bir ölçekli çevre düzeni planında yer alıyor.

Tarlalara teklif vermek isteyenler, esatis.uyap.gov.tr adresinden E-Devlet hesabıyla giriş yaparak tekliflerini iletebilirler.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler