Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

17°/

Salı

13°/ 10°

Çarşamba

12°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Bursa’nın Barajlarındaki Doluluk Oranı Yetersiz

Bursa'nın barajlarındaki doluluk oranları endişe verici şekilde azaldı. Detaylar haberimizin devamında...

Yayınlanma:

Bursa’nın barajlarındaki su seviyeleri endişe verici derecede düşük. Bursa’nın su kaynaklarını yöneten BUSKİ Genel Müdürlüğü, Doğancı ve Nilüfer barajlarının doluluk oranlarını kamuoyuyla paylaştı. Yapılan açıklamada, barajlardaki su seviyelerinin endişe verici derecede düşük olduğu vurgulandı.

Özellikle kuraklık riskinin arttığı bu dönemde, Bursa’nın ana su kaynaklarının ciddi şekilde azaldığına dikkat çekilen açıklamada, vatandaşların su kullanımında israfı önlemesi ve gereksiz tüketimi engellemesi gerektiği belirtildi.

İLGİLİ HABER BATUHAN A Gemisinin Enkazındaki Arama Çalışmaları Sonlandırılıyor
Bursa'nın barajlarındaki doluluk oranları endişe verici şekilde azaldı. Detaylar haberimizin devamında...

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri, suyun verimli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanılmasının önemine vurgu yaparak, bu konuda halkın duyarlı olması gerektiğini ifade etti.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler