Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül, Nazilli Belediyespor ve Altınordu maçları öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yayınlanma:

Ankaraspor’a mağlup olduktan sonra yarın Nazilli Belediyespor ile Bursa’da, ardından Pazar günü deplasmanda Altınordu ile karşılaşacak olan Bursaspor Teknik Direktörü, geçen hafta takımın başında ilk kez sahaya çıkmanın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Şengül: “İleriye Ümitle Bakıyorum”

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül, Ankaraspor mağlubiyetinin ardından oyuncuların özverili performansıyla ileriye umutla bakmaya devam ettiğini belirtti. Oyuncuların morallerinin düşük olduğunu ancak sahada gösterdikleri reaksiyonun, ileriye güvenle bakmalarına neden olduğunu ifade etti.

Şengül, önlerindeki Nazilli Belediyespor ve Altınordu maçlarını “hayati öneme sahip” olarak nitelendirerek, bu müsabakaların kazanılması gerektiğini vurguladı. Oyuncuların mücadeleci ve istekli bir performans sergileyeceğini söyleyen Şengül, taraftarın da desteğine ihtiyaç duyduklarını belirtti.

İLGİLİ HABER TFF Başkanı Büyükekşi Bursaspor Yönetimiyle Toplantı Yaptı
Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül, Nazilli Belediyespor ve Altınordu maçları öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yönetimin üzerine düşeni yapmaya çalıştığını ifade eden Şengül, ligin son maçına kadar Bursaspor’u yaşatmak için mücadele edeceklerini söyledi. Geriye düşülebilecek ve kötü oynanabilecek maçlar olacağını ancak önemli olanın sezonu nasıl bitirebildikleri olduğunu belirten Şengül, maddi imkanların çözülmesiyle birlikte farklı bir Bursaspor ortaya çıkacağına inandığını dile getirdi.

Takımda eksiklikler bulunduğunu ancak bu eksiklikleri çalışarak gidermeye çalıştıklarını belirten Şengül, altyapıdan tanıdığı oyuncularla çalıştığı için bu çocuklara güvendiğini ifade etti. İlk maçlarında kaybetmelerine rağmen oyuncuların gösterdiği reaksiyondan memnun olduğunu dile getiren Şengül, özgüven sağlandığında takımın daha iyi bir performans sergileyeceğine inandığını söyledi.

Şengül: “Ölüyü Dirilten Taraftarımız Var”

Bursaspor’un uzun yıllar Süper Lig’de mücadele ettiğini hatırlatan Şengül, taraftarın önemine vurgu yaparak, “Ölüyü dirilten bir taraftar grubumuz var. O taraftarımıza da ihtiyacımız var. Oyuncularımızı teşvik edici destekler bekliyoruz.” dedi.

Yeniden yapılanma sürecinde Bursaspor’un potansiyeline inandığını belirten Ümit Şengül, taraftarın desteğiyle birlikte daha güçlü bir takım olacaklarına inandıklarını ifade etti.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler