Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

CHP Nilüfer Kadın Kolları “ÇEDES ve Çocuk Hakları” Söyleşisinde Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nilüfer Kadın Kolları, "ÇEDES ve Çocuk Hakları" konulu önemli bir söyleşi de bir araya geldi.

Yayınlanma:

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nilüfer Kadın Kolları, “ÇEDES ve Çocuk Hakları” konulu bir söyleşi düzenleyerek ÇEDES’e karşı durdu. Söyleşiye, CHP Bursa Milletvekili Hasan Öztürk, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Okumuş ve diğer birçok parti temsilcisi katıldı.

Gazeteci yazar Özge Demir’in moderatörlüğünü yaptığı etkinlikte konuşan CHP Nilüfer Kadın Kolları Başkanı Şebnem Köroğlu, ” Karşımızda kişisel çıkarları için inançları kullanmaktan çekinmeyen,bu uğurda siyasal İslam gibi akıl almaz bir oluşum meydana getirmişlerdir. Her yerde olduğu gibi eğitimde de neredeyse torpilsiz kazanılmayan bir KPSS ve yine neredeyse torpili olmadığı için atanamayan binlerce liyakatlı öğretmenlere layık görülen ücretleri ve yoksulluk sınırı altında maaşları ve her geçen gün itibarsızlaştırma çabaları gerçeğinin farkındayız.” dedi.

#image_title

Bursa Milletvekili Hasan Öztürk ise mecliste ÇEDES’i gündeme getiren ilk milletvekili olmanın gururunu yaşadığını belirterek, “İktidarın karşı devrim amacıyla oluşturulan, FETÖ örgütlenmesine benzeyen ÇEDES ile mücadelede bilincimizi kaybetmedik” ifadelerini kullandı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler