Cesedi cadde kenarındaki torbalarda bulundu

Cesedi cadde kenarındaki torbalarda bulundu

Meksika;'nın kuzeyinde bulunan Chihuahua şehrinde polis, internet cafede satanik tören düzenleyip arkadaşlarını öldüren üç kişiyi göz altına aldı. Trajik olayda satanistlerin döverek boğduğu ve boynunu kestiği 24 yaşındaki restoran çalışanı Edwin Juarez Palma hayatını kaybetti.

SUÇLU BULUNMALARI HALİNDE 40 YIL HAPİS CEZASI ALACAKLAR

Korkunç olay, Meksika'nın kuzeyinde bulunan Chihuahua şehrindeki kongre binasında meydana geldi. Akılalmaz cinayeti işleyen 18 yaşındaki kız öğrenci Iveth Lopez ile arkadaşları Gustavo Dorantes ve Omar Sanchez mahkeme tarafından suçlu bulunmaları halinde 40 yıllık bir hapis cezası ile karşı karşıya kalabilirler.

CESEDİ CADDE KENARINDAKİ TORBALARDA BULUNDU

Edwin'in tarikatın kabul töreninde kurban edilmesi için ikna edildiğini belirten polis, genç adamın parçalara ayrılmış cesedinin cadde kenarındaki torbalarda bulunması üzerine harekete geçti.

KAN İZLERİNİ ÇAMAŞIR SUYUYLA TEMİZLEDİLER

Memurlarının olayı araştırmasından sonra ise ismi gizli tutulan bir tanığın ihbarıyla cinayeti işleyenlere ait kan izleri bulundu. Gece geç saatlerde işlenen cinayette, katillerin ortada her hangi bir kanıt bırakmamak için kan izlerini çamaşır suyu ile temizledikleri belirtildi. Cinayeti işleyen grubun lideri olan dördüncü şahıs ise polis tarafında aranmaya devam ediliyor.

Polis şefi Pablo Rocha, çete liderini yakalamak için çalışma başlattıklarını söyledi.