Cumhurbaşkanı Erdoğan Anneler Günü Mesajı Yayınladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Anneler Günü Mesajı Yayınladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anneler Günü dolayısıyla duygusal bir mesaj yayımladı. Başkan Erdoğan, anneleri "hayatımızın en değerli hazineleri" olarak tanımlayarak, onlara olan sevgi ve saygıyı vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Paylaşımında, annelerin hayatın en değerli hazineleri olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı, annelere verdiğimiz değeri her fırsatta göstermemiz gerektiğini dile getirdi.

"Sevgi, merhamet ve fedakârlık gibi güzel hasletlerin örnekleri olarak annelerimiz, hayatımızın en değerli hazineleridir" sözlerini kullanan Erdoğan, paylaşımında şunlara da yer verdi:

Başta aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan kıymetli şehit anneleri olmak üzere, bu eşsiz hazineye sahip çıkmalı, annelerimize verdiğimiz kıymeti her fırsatta en güzel şekilde göstermeliyiz. Bir annenin evladına olan merhametiyle mukayese edilebilecek derecede çok az insani duygu vardır. Annelerimize teşekkür etmekle kalmayıp hayatımız üzerindeki etkilerini de hatırlamak için bugün çok anlamlı bir fırsattır. Cenneti annelerin ayakları altında gören inancın mensupları olarak yüklendiğimiz sorumlulukları ve görevleri ifa ederken, annelerimizin hayır dualarının en önemli güç kaynaklarımızdan biri olduğunu unutmamalıyız."