Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Çarşamba

18°/ 10°

Perşembe

20°/ 11°

Cuma

19°/ 11°

Cumartesi

11°/

Pazar

/

Pazartesi

16°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Hakan Altun: "Cumhuriyet'in 100.yılında gel bari aşk"

Arabesk müziğin güçlü seslerinden Hakan Altun, Bursalı sevenleriyle buluştu.

Yayınlanma:

Bursa açıkhava sahnesinde ilk konserini veren Altun, keyifli anlar yaşadı. ‘Aşk Lütfen Gel’ şarkısını seslendirdiği esnada ‘Bu sene olmuyorsa seneye Cumhuriyetin 100.yYılında gel bari aşk’ diyerek yalnızlığını dile getirdi.

Arabesk ve fantezi müziğinin güçlü sesi Hakan Altun Bursalı sevenleri ile buluştu. Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda ilk kez sahne almanın mutluluğunu yaşayan Altun, kendisine sevgi selinde bulunan hayranlarına teşekkür ederek, hem hüzünlendirdi hem de eğlendirdi.

İLGİLİ HABER Bursa’da 50 Yıldır Yanan Suda Yemek Pişiriyorlar
Arabesk müziğin güçlü seslerinden Hakan Altun, Bursalı sevenleriyle buluştu.

‘Telefon’ adlı klasikleşen şarkısıyla dinleyenlerini selamlayan Altun, dillere pelesenk olan şarkılarını art arda seslendirdi. Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce kişiye birbirinden farklı şarkılarını seslendiren Altun, konserin son bölümlerine doğru enerjiyi artırdı. Hareketli şarkılarda kendinden geçen Altun, solisti Funda Gürses ile birlikte sahnede halay çekti.

‘Sen de Ağla’ ve ‘Teklif Ediyorum’ şarkılarını da seslendiren Altun, kendisini dinlemeye gelen Bursalılara teşekkür etti. Altun’un söylediği aşk şarkılarıyla hüzünlenen hayranları, ardından hareketli parçalarla doyasıya eğlendi. Sahnede orkestrası ile birlikte kaşık havası da oynayan Hakan Altun, “Bu geceki performansımızı bizi ilk defa dinleyemeye gelen arkadaşlarımıza ithaf ediyoruz” dedi.

Cumhuriyet’in 100.yılında gel bari aşk

Yalnızlığı ile bilinen Hakan Altun ‘Aşk Lütfen Gel’ şarkısını seslendirdiği esnada “Bu yıl gelmedin, seneye Cumhuriyet’in 100. Yılında gel bari aşk” diyerek yalnızlığını dile getirdi.

Doğum günlerini kutladı

Hakan Altun ekibi için, “Türkiye’de herkes şarkı söyleyebilir, Türkiye’de herkes alkışlayabilir ama herkes enstrüman çalamaz arkadaşlar. Onlar benim ailemden daha çok gördüğüm insanlar” diye konuştu.

Ekibinde yer alan solisti Funda Gürses ve bas gitaristi Ahmet Demirkol’un doğum günlerini kutlayan Altun, “Onlar benim canım ciğerimdir. İyi ki doğmuşsunuz, iyi ki varsınız” dedi. Ayrıca ekibin 1. Şefi Aydın Kara’nın düğünü olduğunu dile getirerek “Aydın bile evlendi ben hala bekar” diyerek sevenlerini güldürdü.

Sahnede ‘hayali düğün’ yaptı

Ünlü sanatçı Hakan Altun seyirciler ile sohbet etti. Altun, “Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can’ın çok selamı var, bizden de selam olsun. Her gittiğimiz konserlerimizde selam göndeririz birbirimize. Yakında ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programımız da başlayacak. Beni en çok evlendirmek isteyen onlardır. Bu gece hayali düğün yapıyoruz burada. Siz benim düğünümde olsanız nasıl eğlenirdiniz? İşte öyle eğlenme zamanı.” diyerek kendisini dinlemeye gelen sevenleriyle oynamaya davet etti.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Hakan Altun, Bursalı dinleyicilerine unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler