Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

MHP Genel Sekreteri Büyükataman Bursa’da Açıklamalarda Bulundu

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da yapılan konferansta CHP'nin yerel başarılarına eleştirdi.

Yayınlanma:

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa’da düzenlenen bir konferansta yaptığı konuşmada Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) yerel yönetimlerde başarısız olduğunu belirtti. Büyükataman, 31 Mart seçimlerinin ardından yerel yönetimlerdeki değişikliklere vurgu yaparak, Türkiye’nin hızlanması gerektiğini ifade etti.

Büyükataman, MHP’nin Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanlığı tarafından düzenlenen programda Türk kadınının toplumdaki rolüne vurgu yaparak, kadınların başarının ayrılmaz bir parçası olduğunu belirtti. Konuşmasında, Türk aile yapısının önemine vurgu yapan Büyükataman, kadınların toplumun teminatı olduğunu ifade etti.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne kısa bir süre kala adaylarını belirlediklerini ve Cumhur İttifakı çerçevesinde uyum içinde çalışmaya hazır olduklarını dile getiren Büyükataman, MHP olarak Türk milletinin geleceği için çalıştıklarını söyledi.

İLGİLİ HABER BATUHAN A Gemisinin Enkazındaki Arama Çalışmaları Sonlandırılıyor
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da yapılan konferansta CHP'nin yerel başarılarına eleştirdi.

Büyükataman: CHP Sosyal Medya Belediyeciliğinden Öteye Geçemedi

31 Mart 2019’dan sonra CHP’nin yönetimine geçen belediyelerde vatandaşların hizmet alamadığını belirten Büyükataman, CHP’nin yerel yönetimlerde başarısız olduğunu öne sürdü. Sosyal medya belediyeciliğine vurgu yaparak, bu anlayışın yetersiz olduğunu ifade etti ve Türkiye’nin kötü gidişine son verilmesi gerektiğini söyledi.

Büyükataman, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin Türkiye için önemine vurgu yaparak, Cumhur İttifakı’nın bu seçimlerde başarılı olması gerektiğini belirtti. Türkiye’nin milli haklarının müdafaası için başarının önemine değinen Büyükataman, Cumhur İttifakı’nın bu sorumluluğun bilinciyle çalışacağını ifade etti.

Programa katılan AK Parti’den Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da insanların hayatlarına dokunmak için hizmet ettiklerini söyleyerek, Cumhur İttifakı’nı vatan, devlet, bayrak ve millet için bir araya gelen bir ittifak olarak değerlendirdi.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler