Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

Mustafa Bozbey Bursa’da Su Faturalarında İndirim Vaat Ediyor

CHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursa için radikal planlar sunuyor. İşte, detaylar...

Yayınlanma:

Bursa’nın geleceğine dair umut verici vaatlerle dolu bir gelecek öngören CHP‘nim Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, su faturalarında dev bir indirim vaat ediyor. Bozbey’in açıklamalarına göre, 1 Nisan’dan itibaren su faturaları yüzde 25 oranında düşürülecek.

Ayrıca Mustafa Bozbey Bursaspor’a da destek sözü verirken, şehrin ulaşım sorunlarına da çözüm odaklı yaklaştı. Gece 00.00’den sonra ulaşımın sınırlı olduğu için Bursaray’ın saatlerinin uzatılacağını açıkladı. Öğrencilere yönelik indirimler ve annelere ücretsiz ulaşım gibi sosyal politikaları da vaatler arasında yer aldı.

Bozbey, mahallelerde yapılacak olan kreş, kültür ve spor alanlarıyla da çocukların ve gençlerin desteklenmesini hedeflediğini açıkladı. Ayrıca emeklilere ve ev halkına yönelik desteklerin de planlarının arasında yer aldığını belirtti.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler