Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Bursa

TOSFED Rallikros Kupası'nda pilotlar zor anlar yaşadı

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde düzenlenen 2015 TOSFED Rallikros Kupası’nın 3. ve 4 ayağında, sürücüler zorlu çamurlu parkurda zor anlar yaşadı.

Yayınlanma:

2015 TOSFED Rallikros Kupası Orhangazi’de yer alan Göl Kenarı Spor Tesisleri Rallikros Parkuru’nda gerçekleştirildi. 3 kategoride sezon birincilerini belirleyen Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) ve Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER) ortak organizasyonu, ulusal ve mahalli olarak iki ayrı klasmanda düzenlendi. Orhangazi Belediyesi’nin de katkı koyduğu organizasyon kapsamında, İznik Gölü kenarında yer alan bin 100 metre uzunluğundaki toprak zeminli otokros pistinde koşulan yarışlar dün saat 09.30’da başladı.
Orhangazi Belediyesi’ne ait İznik Gölü Orhangazi Sahilinde yapılan yarışlar yağışlı hava nedeniyle ağırlaşan pistte yapıldı. Çok sayıda yarış severin de takip ettiği yarışlarda kıyasıya yarışlar yaşandı. 3 ve 4. ayak yarışlarının yapıldığı yarışlarda pilotlar çamurlu pistte zaman zaman zor anlar yaşadı. 

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler