- Davutoğlu, Avusturya Başbakan Yardımcısı Mitterlehner İle Görüştü

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dünya Ekonomik Forumu kapsamında yaptığı konuşmanın ardından Avusturya Başbakan Yardımcısı Reinhold Mitterlehner ile görüştü.Başbakan Ahmet Davutoğlu resmi ziyaretleri kapsamında geldiği İsviçre’nin Davos...

- Davutoğlu, Avusturya Başbakan Yardımcısı Mitterlehner İle Görüştü
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dünya Ekonomik Forumu kapsamında yaptığı konuşmanın ardından Avusturya Başbakan Yardımcısı Reinhold Mitterlehner ile görüştü.
Başbakan Ahmet Davutoğlu resmi ziyaretleri kapsamında geldiği İsviçre’nin Davos kasabasında Dünya Ekonomik Forumu’na katıldı. Türkiye’nin G-20 dönem başkanı olması nedeniyle “Türkiye’nin G-20 Vizyonu” başlıklı özel oturumda konuşma yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha sonra Avusturya Başbakan Yardımcısı Reinhold Mitterlehner ile bir araya geldi.
Davutoğlu, Davos programı kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ve Borsa İstanbul’un tertiplediği toplantılara katılacak. Bazı devlet ve hükümet başkanlarının yanı sıra uluslararası iş çevreleri ve kanaat önderleri ile ikili temaslarda bulunacak olan Davutoğlu, İsviçre’de yaşayan Türk toplumunun temsilcileriyle bir araya gelecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327