Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

126 Gündür Süren Saldırılarında Gazze’de Ölü Sayısı 27 Bin 947’ye Yükseldi

Gazze Şeridi'nde devam eden çatışmalarda, İsrail'in saldırıları sonucunda hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı, 27 bin 947'ye ulaştı.

Yayınlanma:

Gazze Şeridi’nde yaşanan İsrail saldırıları devam ederken Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra’nın verdiği bilgilere göre 126 gündür süren saldırılarda ölü sayısı 27 bin 947’ye yükseldi.

Gazze Şeridi’nde yaşayan Filistinlilerin korkunç bir şekilde hedef alındığı saldırılarda, İsrail güçleri son 24 saat içinde 107 Filistinliyi daha öldürdü.

Toplam Yaralı Sayısı 67 bin 459’a Çıktı!

Gazze Şeridi’ndeki saldırılarda sadece ölümler değil, aynı zamanda yaralı sayısında da büyük bir artış yaşandı. Son saldırılarda 142 kişi daha yaralandı ve toplam yaralı sayısı 67 bin 459’a çıktı.

İLGİLİ HABER Adnan Oktar’ın Gizli Haberleşme Ağı Ortaya Çıktı
Gazze Şeridi'nde devam eden çatışmalarda, İsrail'in saldırıları sonucunda hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı, 27 bin 947'ye ulaştı.

Yapılan açıklamada sağlık ekipleri ile sivil savunma görevlilerinin İsrail güçlerinin engellemesi nedeniyle enkaz altında ve yol kenarlarında bulunan ölülere ulaşamadığı vurgulandı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler