Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

2024 MEB-EKYS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 2024 MEB-EKYS sınavına girecek adayların merakla beklediği sınav giriş belgeleri yayınlandı.

Yayınlanma:

ÖSYM’nin resmi web adresinden T.C. Kimlik numarası ve aday şifreleri ile giriş belgesine erişen adaylar, sınav yerlerini ve diğer önemli öğrenebilirler.

Sınav giriş belgelerinin bugün, 8 Şubat 2024 tarihinde erişime açılmasıyla birlikte, adaylar hazırlıklarını tamamlayarak son bir kontrol yapabilecekler. ÖSYM takvimine göre, MEB-EKYS sınavının sonuçları 8 Mart 2024 tarihinde açıklanacak.

Sınav giriş belgelerini almak isteyen adaylar, ÖSYM’nin resmi web adresi üzerinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak belgelerini edinebilirler.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler