Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü Hayatını Kaybetti

Özel Kalem Müdürü Samet Güdük, Adana Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleşen saldırı sonucu yaşamını yitirdi.

Yayınlanma:

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde meydana gelen silahlı saldırıda ağır yaralanan Özel Kalem Müdürü Samet Güdük, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Seyhan ilçesindeki belediye binasında gerçekleşen olayda, Özel Kalem Müdürü Vekili Güdük’e silahlı bir saldırgan tarafından ateş açıldı.

Saldırı sonucu ağır yaralanan Güdük, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından polis ekipleri, saldırganı gözaltına aldı ve soruşturma başlatıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, olayın şokunu yaşarken, saldırganın belediye personeli olduğunu belirtti. Karalar, saldırganın işe alınmasının ardından ailevi problemler yaşadığını ve bu trajik olayın beklemedikleri bir durum olduğunu dile getirdi.

İLGİLİ HABER Adnan Oktar’ın Gizli Haberleşme Ağı Ortaya Çıktı
Özel Kalem Müdürü Samet Güdük, Adana Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleşen saldırı sonucu yaşamını yitirdi.

Güdük’ün vefatı, belediye personeli ve yakınları arasında büyük üzüntüye sebep oldu. Adana Valiliği ise olayın nedenlerinin araştırıldığını ve gerekli adımların atılacağını bildirdi.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler