Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Salı

16°/

Çarşamba

18°/ 10°

Perşembe

20°/ 11°

Cuma

16°/ 11°

Cumartesi

10°/

Pazar

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Ahmet Nur Çebi’nin cezası belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye ‘sportmenliğe aykırı açıklamaları’ nedeniyle 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin TL para cezası verdi.

Yayınlanma:
Ahmet Nur Çebi’nin cezası belli oldu

TFF’nin internet sitesinden PFDK cezalarına ilişkin yapılan açıklamada, Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi’nin, ‘sportmenliğe aykırı açıklamada bulunması’ndan dolayı takdiren 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildiği belirtildi.

Kurul, Osmanlıspor Futbol Kulübü sporcusu Anıl Karaer’in Beşiktaş – Osmanlıspor Futbol Kulübü Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle 2 resmi müsabakadan men; Kayserispor – Antalyaspor Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında Maicon Marques Bitencourt’un rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 3 resmi müsabakadan men ve 13 bin 000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildiğini duyurdu.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler