Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Alper Gezeravcı Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu’na Atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yapılan atama kararıyla Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu'na 6 yeni üye atandı.

Yayınlanma:

Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu, yapılan yeni atamalarla birlikte uzman isimlerle güçlendirildi. Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı da bu isimler arasında yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu, 6 yeni üye ile genişledi.

Türkiye’nin ilk astronotu unvanına sahip Alper Gezeravcı, Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu üyeliğine atanan isimler arasında öne çıktı.

İLGİLİ HABER Elbistan’da İşçi Konteynerlerinde Yangın: 11 Yaralı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yapılan atama kararıyla Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu'na 6 yeni üye atandı.

Atama kararıyla birlikte yönetim kurulu üyesi olarak atanan diğer isimler ise şunlar oldu: Alper Güzel, Mustafa Arif Karabeyoğlu, Elvan Kuzucu Hıdır, Mustafa Mehmet Nefes ve İsmail Doğan.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler