Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Perşembe

12°/

Cuma

16°/

Cumartesi

19°/

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

16°/ 10°

Salı

/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Ara Tatil 2 hafta uzatıldı mı? Okullar açılacak mı? Son dakika sürpriz 10 gün tatil!

Okullar 2 hafta uzatıldı mı? Okullar ne zaman açılacak? Son dakika okulların açılma tarihi ne zaman? Büyük bir sürprizle 10 gün tatil geldi.

Yayınlanma:

Ara tatil 2h afta uzatıldı mı? Okullar açılacak mı soruları gündemde büyük bir merak konusu oldu. Öğrencilere sürpriz 10 gün tatil daha geldi ancak okullarla ilgili flaş açıklama geldi.

Okullar 2 hafta uzatıldı mı?

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İlk Milli Uçak Gemisi Tasarımı Ortaya Çıktı
Okullar 2 hafta uzatıldı mı? Okullar ne zaman açılacak? Son dakika okulların açılma tarihi ne zaman? Büyük bir sürprizle 10 gün tatil geldi.

Haber sitelerinde yer alan Okullar 2 hafta uzatıldı açıklamaları sonrası MEB açıklama yapmıştı. Okulların 2 hafta daha tatilinin uzatılması mümkün olmadığını açıklanmıştı. Haberlerde yer alan içerik kar beklentisi nedeniyle okullar açılmayacak olmuştu. Ancak okullarla ilgili son dakika 10 gün tatil haberi geldi.

Okullar açılacak mı?

MEB, okulların 2. dönemi 5 Şubat pazartesi günü başlayacağını açıkladı. Okulların açılmama ihtimali kalmadı. 2 hafta daha tatil uzatılacak haberleri gerçeği yansıtmıyor.

Ancak okullarla ilgili büyük bir sürpriz daha geldi. Öğrencilere sürpriz bir 10 gün tatil geldi.

1 Nisan okullar tatil!

Öğrencilere ilk tatil haberi 1 Nisan’da geldi. 31 Mart yerel seçimler nedeniyle okullar 1 nisan pazartesi günü tatil edildi.

9 günlük bayram tatili geliyor!

Ramazan bayramı 10-12 Nisan tarihleri arasında kutlanacak. Ara tatil ile Bayram çakıştı. Öğrenciler ara tatilde olacağı 6-14 Nisan tarihlerinde okullar yok. Vatandaşlara 9 günlük resmi tatil verilmesi planlanıyor. Öğretmenler için ise 1 günlük seminerin iptal edilip resmi tatil olarak 9 gün tüm vatandaşlara verilmesi planlanıyor.

23 Nisan ve 1 Mayıs ve 19 mayıs tatil!

Öğrencilere 2024 yılında 23 nisan salı günü, 1 mayıs çarşamba günü ve 19 mayıs pazar günü resmi olarak tatil yapabilecek.

14 Haziran cuma günü ise okullar kapanacak.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler