Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Eğitim

Ardahan ve Artvin’de Okullar Tatil Edildi

Ardahan ve Artvin'in Ardanuç ile Şavşat ilçelerindeki okullar, yoğun kar yağışı sebebiyle yarın için tatil edildi.

Yayınlanma:

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, şehirde şiddetli kar yağışı ve tipinin etkili olduğunu ifade etti.

Çiçek, il genelinde eğitime yarın ara verileceğini duyurdu ve hamile ve engelli kamu çalışanları da aynı tarihte idari izinli olacaklarını belirtti. Öğrencilere tablet ve telefonlarından da uzak durmasını belirten Çiçek tatil sürecinin verimli değerlendirilmesini istedi.

Ardanuç ve Şavşat’ta da Eğitime 1 Gün Ara

Valilikten alınan bilgilere göre Şavşat ve Ardanuç ilçelerindeki ilk ve orta dereceli okullarla özel eğitim ve halk eğitim merkezlerindeki eğitime etkili kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın için ara verilecek.

İLGİLİ HABER YÖK Araştırmacı Burs Miktarı Arttı
Ardahan ve Artvin'in Ardanuç ile Şavşat ilçelerindeki okullar, yoğun kar yağışı sebebiyle yarın için tatil edildi.

Belirtilen ilçelerde, kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personelin de aynı gün idari izinli sayılacağı ifade edildi.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler