Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Ayda Aksel ve Yeşim Ceren Bozoğlu Yan Oda Dizisinden Ayrıldı!

Yan Oda dizisinin kadrosuna dahil olan Ayda Aksel ve Yeşim Ceren Bozoğlu aynı anda kadrodan çıktı.

Yayınlanma:

OGM Pictures imzalı, başrollerini Melek Baykal, Şevval Sam, Caner Cindoruk, Onur Seyit Yaran, Nezaket Erden, Derya Pınar Ak, Nazlı Çetin ve Samet Kaan Kuyucu’nun paylaştığı Star TV’nin merakla beklenen dizisi “Yan Oda”, okuma provasıyla heyecan yaratmıştı. Ancak dizi başlamadan önce Ayda Aksel ve Yeşim Ceren Bozoğlu diziden ayrıldı.

“Aile” dizisinin başarılı oyuncusu Ayda Aksel, dizinin sonunda “Yan Oda” kadrosuna katılmıştı. Ancak son anda yaşanan talihsiz bir olay nedeniyle Aksel’in yeni macerası önce başlamadan son buldu. Geçirdiği bir kaza sonucu bacağını kıran usta oyuncu, ameliyat geçirmesi gerekti ve bu nedenle bir süre dinlenmesi gerekti. Yapılan açıklamaya göre Ayda Aksel’in dizideki rolü için alternatif arayışları sürüyor.

Dizinin diğer bir ayrılık haberi ise Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan geldi. Oyuncunun, son anda anlaşma sağlayamadığı ve projeden çekildiği öğrenildi. Bozoğlu’nun yerine de yeni bir oyuncu arayışına gidildiği belirtildi.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler