Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Baki Davrak Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Dizisine Katıldı

TRT1'in büyük beğeni toplayan Akli Film imzalı Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin güçlü oyuncu kadrosuna Baki Davrak katıldı.

Yayınlanma:

TRT1’in sevilen dizisi “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi,” her pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Emre Konuk’un yapımcılığını üstlendiği ve Akli Film imzasını taşıyan bu büyük prodüksiyon, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yapılan açıklamaya göre, dizinin kadrosuna son olarak ünlü tiyatrocu Baki Davrak katıldı.

Daha önce “Vatanım Sensin,” “Çukur,” ve “Rumi” gibi önemli projelerde başarıyla performans sergileyen Baki Davrak, “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi”nin 12. bölümünden itibaren izleyicilerle buluşacak. Davrak, dizide “Avram” karakterine hayat verecek. “Avram,” zengin ve güçlü bir yahudi karakterkter olarak ekranlarda yer alacak. Dünya çapında geniş bağlantılara sahip olan Avram’ın en büyük düşmanı ve engeli ise Selahaddin olacak.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler