Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Başrol Oyuncuları Asya Dizisinden Ayrıldı

Charles Dickens'in eserinden uyarlanan Asya dizisinden Uğur Yücen, Derya Alabora ve Ahsen Eroğlu ayrıldı.

Yayınlanma:

Sun Global Medya’nın merakla beklenen Asya dizisinden başrol oyuncuları ayrıldı. Uzun süredir hazırlıkları devam eden ve Charles Dickens’in ünlü eseri “Little Dorrit” kitabından uyarlanan dizi, çekim takvimindeki belirsizlikler nedeniyle başrolde yer alan Uğur Yücel, Derya Alabora ve Ahsen Eroğlu’nun projeden ayrıldığını duyurdu.

Başrollerinde yer alacakları haberiyle büyük heyecan yaratan üç isim, projenin set takviminin sürekli ertelenmesiyle birlikte diziden ayrıldı. Uğur Yücel’in Hüsrev karakterini, Derya Alabora’nın ise Hüsrev’in aşkı Nadide karakterini canlandıracağı duyurulmuştu.

Ancak son gelen haberlere göre, çekimlerin uzamasıyla birlikte oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşandı. Bu değişimle birlikte Asya dizisinden başrol oyuncuları ayrıldı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler