Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Cumartesi

19°/ 10°

Pazar

18°/ 11°

Pazartesi

16°/ 10°

Salı

13°/

Çarşamba

16°/

Perşembe

17°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Bu kez doktordan doktora şiddet…

Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi'nde görevli Diş Hekimi Erdinç Ö. ile Diş Hekimi Baransel Ö. arasında hasta bakma tartışması yüzünden çıkan kavgada kan aktı. Acil Servis'e kaldırılan iki doktor, birbirinden şikâyetçi oldu

Yayınlanma:

Daha çok doktor ile hasta arasında çıkan tartışma ve kavgalarla gündeme gelen hastaneler, bu kez iki doktorun hasta bakma kavgasına sahne oldu. İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi’nde hasta bakma kavgası yüzünden birbirine giren iki doktor yaralandı. Doktorlar birbirlerinden şikâyetçi olunca olay adliyeye taşındı.

İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesinde görevli Erdinç Ö., hastalık sebebiyle rapor bir süre rapor aldı. Hastalarına ise diğer diş hekimi doktorların bakması gerekiyordu. Fakat aynı hastanede görevli doktor Baransel Ö. işten kaçtığını iddia ettiği Erdinç Ö.’nün hastalarına bakmadı. Diğer diş hekimleri ise Erdinç Ö.’nün hastalarını muayene ederek oluşabilecek mağduriyeti engelledi. İzin sonrası hastaneye dönen Erdinç Ö., hastalarına bakmayan Baransel Ö.’yü lafla iğneleyince zaten uzun süredir araları bozuk olan iki doktor birbirine girdi.

Laf atışması ile başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Muayenehanede yaşanan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Kafası duvara vurulan doktor Erdinç Ö., yaralanırken diğer doktor Baransel Ö., burnundan ve gözünden yara aldı. Kavga yaşandığı sırada olay yerine çağırılan özel güvenlik görevlileri ve diğer doktorlar müdahale etti.

İLGİLİ HABER MİT Ve Emniyet PKK’nın Sözde Sorumlusu Mazlum Mardin’i Yakaladı
Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi'nde görevli Diş Hekimi Erdinç Ö. ile Diş Hekimi Baransel Ö. arasında hasta bakma tartışması yüzünden çıkan kavgada kan aktı. Acil Servis'e kaldırılan iki doktor, birbirinden şikâyetçi oldu

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Birbirlerini karşılıklı şekilde darp eden iki doktor, baygınlık geçirdi. İki doktor da Okmeydanı eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil bölümüne kaldırıldı. Tedavilerinin ardından darp raporu alan iki doktor, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvurdu. Alınan ifadelerinin ardından birbirlerinden karşılıklı şikâyetçi olan iki doktor hakkında soruşturma başlatıldı. 

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler