Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

FOX TV üzücü kararı verdi! Gaddar ve Kopuk hayranlarına kötü haber

Ekranların en sevilen kanallarından biri olan FOX TV'den kötü haber geldi. FOX TV ekranlarında yayınlanan Kopuk ve Gaddar dizilerinden kötü haber geldi.

Yayınlanma:

FOX TV ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Gaddar ve Kopuk dizilerinden kötü haber geldi. Yayınlandığı günler rakipleri karşısında varlık gösterilemen Gaddar ve Kopuk dizisinden üzücü haber geldi.

FOX TV yeni dizisi başlatıyor!

İLGİLİ HABER Elbistan’da İşçi Konteynerlerinde Yangın: 11 Yaralı
Ekranların en sevilen kanallarından biri olan FOX TV'den kötü haber geldi. FOX TV ekranlarında yayınlanan Kopuk ve Gaddar dizilerinden kötü haber geldi.

FOX TV ekranlarında yepyeni diziler başlıyor. Korkma Ben Yanındayım dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Boş günü olmayan FOX TV üzücü haberi yapımcılara duyurdu.Medyapımdan FOX TV ekranlarına yeni dizisi geliyor. Nilsu Berfin Aktaş, Günay Karacaoğlu ve Şevket Çoruh başrollerinde oynadığı yeni bir gençlik dizisi başlıyor.

Ancak tüm günleri dolu olan FOX TV yeni dizileri için final yapacak dizileri açıkladı!

Kopuk final yapıyor!

Dün yeni bölümüyle ekranlara gelen Kopuk dizisi beklentileri bir kez daha karşılayamadı. Kopuk dizisi final kararı aldı.

Sabah saatlerinde Kopuk dizisine 2 hafta sonra final kararı duyuruldu. Dün son bir şans veren kanal diziyi istediği reytinglere ulaşamayınca final kararı aldı. Kopuk 2 haftaya final yaparak ekran macerasını tamamladı.

Gaddar final yapıyor!

Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını gibi reyting rekorları kıran dizilerin yanında Survivor’un muhteşem reytingleri eklenince Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Gaddar final kararı aldı.

Beklentileri karşılayamayan ve düşük reytingler alan Gaddar dizisi uzutılmayacak. Kanalla anlaşması gereği 13 bölüm yayınlanacak Gaddar dizisi final yaparak bitecek. Dizinin uzama ve 2. sezona kalma ihtimali kalmadı ve sözleşmeye uyularak 13 bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

FOX TV Gaddar ve Kopuk dizileri yerine bambaşka dizileri hazırlıyor. Büyük sürprizlerle yeni dizilerin tarihi duyurulacak.

 

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler