Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Perşembe

12°/

Cuma

16°/

Cumartesi

19°/

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

16°/ 10°

Salı

/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

GTA VI'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından GTA VI için çıkış tarihi açıkladı. Oyun, 2025 yılında piyasaya sürülecek ve başlangıçta PS5 ve Xbox Series X/S konsollarında oynanabilecek.

Yayınlanma:

Rockstar Games, 2025 yılında piyasaya sürülecek olan oyunun ilk olarak PS5 ve Xbox Series X/S konsollarında oynanabileceğini duyurdu. Ancak GTA VI’nin PC için çıkış tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

Oyun için yayınlanan fragmanda hapishane giysisiyle görünen Lucia, özgürlüğüne kavuştuktan sonra sevgilisiyle birlikte suç dünyasına adım atacak gibi görünüyor. Rockstar, GTA VI’nin, Vice City’nin neonlarla kaplı sokaklarına ve ötesine uzanan devasa bir haritada geçeceğini, şimdiye kadar ki en büyük ve sürükleyici GTA deneyimini sunacağını vurguluyor.

Oyunseverler, GTA 6’nın heyecan verici atmosferi ve detaylarıyla şimdiden büyülenmiş durumda. PC için çıkış tarihi belirsiz olsa da yeni nesil konsol sahipleri 2025’i sabırsızlıkla bekliyor. 

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler