Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Güldür Güldür Show’un İbrahim’i Rüştü Onur Atilla 1 yılda 45 kilo verdi! Son halini görenler tanıyamıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programında İbrahim karakterini canlandıran Rüştü Onur Atilla görenler tanıyamıyor.

Yayınlanma:

Ekranların en sevilen komedi oyuncuları arasında yer alan oyuncu Rüştü Onur Atilla, son hali şaşırtıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programı ve bir çok sinema dizisinde yer alan Onur Atilla’nın yeni hali şaşırttı.

Tam 45 kilo birden veren usta oyuncu Rüştü Onur Atilla’nın yeni halinden eser kalmadı. Evli ve iki çocuk babası Atilla, nasıl zayıfladın sorusuna cevap verdi.

İLGİLİ HABER İsmail Hacıoğlu Montenegro’da Yatırım Amaçlı Ev Aldı
Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programında İbrahim karakterini canlandıran Rüştü Onur Atilla görenler tanıyamıyor.

Rüştü Onur Atilla nasıl zayıfladı?

1 yılda 45 kilo birden veren Rüştü Atilla kilo vermesinin sebebini anlattı. Atilla, “Operasyon geçireli tam bir yıl oldu. Bunu derhal paylaşmayı doğru bulmadım. Kilo sorunu olanlar, zayıflamak isteyip de zayıflayamanlar için bir umuda tutunmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum. Fakat bu her ne kadar teknolojisi son noktada bir operasyon olsa da tanınmış birinden etkilenerek çabuk karar verilip girilecek bir operasyon olmamalı.” dedi.

“Sadece mide küçültme ameliyatı olmuyor”

“Sadece mide küçültme ameliyatı olup zayıflamanın mümkün olmadığını, hayat boyu beslenme alışkanlığı ile birlikte hayatımıza sporu da dahil etmek gerektiğini, kan değerlerinden tutun da birçok kontrolü sık yaptırmak gerektiğini söylemeliyim.”

“Kimsenin vebalini almak istemem”

Kimsenin vebalini almak istemem. Hayati tehlikesi olduğunu biliyoruz… Yine çok temkinli olarak kendi yolculuğumda aldığım bu kararın beni şimdiye kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim. Yapın ya da yapmayın demem, diyemem.” dedi.

Rüştü Onur Atilla son halini görenler “abi çok yakışmış” yorumlarını yaptı ve herkesi sağlıklı beslenmeye davet etti.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler