Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Cumartesi

19°/ 10°

Pazar

18°/ 11°

Pazartesi

16°/ 10°

Salı

13°/

Çarşamba

16°/

Perşembe

17°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

İlyas Yalçıntaş Ramsay Hunt Sendromuyla Mücadele Ediyor

Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden İlyas Yalçıntaş, bir süredir ortalarda görünmeyince hayranlarını endişelendirmişti. Bugün sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla, 2 aydır hastalıkla mücadele ettiğini ve "Ramsay Hunt" sendromuna yakalandığını açıkladı.

Yayınlanma:

İlyas Yalçıntaş “Ramsay Hunt” sendromuna yakalandığını ve bu süreçte yaşadığı denge ve işitme problemlerini paylaştı. Hastalığın, “herpes” adlı bir virüsün orta kulağı enfekte etmesi sonucu ortaya çıktığını belirten Yalçıntaş; sağ kulağında sürekli çınlama, yüzünün sağ tarafında uyuşukluk ve şişkinlik, üst damağında kabarcık, yürürken denge problemleri ve hafif sendeleme gibi şikayetlerle başa çıktığını ifade etti.

Yaklaşık 2 aydır bir dizi hastane ve doktor muayenesinden geçen Yalçıntaş, hastalığının tedavisi olduğunu öğrenmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Tedavisinin damar yolu ile verilecek ilaçlarla mümkün olacağını söyleyen ünlü şarkıcı, önümüzdeki salı günü tedaviye başlayacağını duyurdu.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler