Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

İskenderun’da 9 Gündür Kayıp Olan Hamile Kadın ve Çocuklarının Cesetleri Bulundu

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, 37 yaşındaki 7 aylık hamile Selma Abacı ve 2 çocuğunun, 9 gün önce kaybolmalarının ardından sır perdesi aydınlandı.

Yayınlanma:

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, 9 gün boyunca kayıp olan 7 aylık hamile Selma Abacı (37) ile çocukları Kerim (3) ve Azat’ın (2) ölü bedenleri su kanaletinde bulundu. Ailenin kayıp ihbarının ardından başlatılan arama çalışmalarında, korkunç bir gerçekle karşılaşıldı. Cesetlerin, tüfekle vurulup kanalete gizlendiği belirlendi.

Olayın detaylarına inildikçe, dikkat çeken bir isim soruşturmanın merkezine yerleşti. 2 yıl önce görevden alınan eski köy korucusu T.K. (42), cinayetle ilişkilendirilerek jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Şüphelinin jandarmadaki sorgusu devam ederken, cinayetin arka planı hala netlik kazanmış değil.

Hamile kadın ve çocuklarının cesetleri bulunduktan sonra olayla ilgili yürütülen soruşturma hızlandı.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler