Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Kül Masalı Dizisi 15 Şubat Perşembe Günü Başlıyor

TRT1’in merakla beklenen yapımı "Kül Masalı," Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu'nun unutulmaz performanslarıyla izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Dizinin heyecanla beklenen yayın tarihi, 15 Şubat Perşembe günü olarak açıklandı.

Yayınlanma:

TRT1’in heyecanla beklenen yapımı Kül Masalı ünlü oyuncular Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nu bir araya getiriyor. Dizinin yayın tarihi ve oyuncu kadrosu belli oldu. Metin Balekoğlu’nun yönettiği yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği dizi, 15 Şubat Perşembe günü izleyiciyle buluşacak.

Kül Masalı Giraylı ailesinin varlıklı bir aile olduğu Türkiye’nin zengin ailelerinden birine odaklanıyor. Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun canlandırdığı karakterlerle dikkat çeken dizi, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı oyuncuları da bünyesinde barındırıyor.

Aşk ve Entrikalarla Dolu Bir Hikaye

Dizi, Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden biri olan Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı’nın (Gökhan Alkan) hikayesini konu alıyor. Arat, yoksul ve mütevazi bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci) ile tanışır ve ilk görüşte aşık olarak evlenirler. Ancak Özge’nin Giraylı ailesinin yaşadığı lüks konağa gelin olarak adım atması, onu aşk dolu bir masaldan entrikalarla dolu bir dünyaya sürükler.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler