Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Mehmet Şimşek’ten Fatih Karahan’a Tam Destek

Merkez Bankası Başkanlığı'na atanan Fatih Karahan'a Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek'ten tebrik ve güven mesajı geldi.

Yayınlanma:

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan’ın göreve başlamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten Merkez Bankası Fatih Karahan’a destek mesajı geldi.

Bakan Şimşek, “Başkan Karahan’ı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Kendisine ve ekibine tam güvenimiz ve desteğimiz bulunmaktadır. Önümüzdeki dönemde ekonomi programımızı kararlılıkla uygulamaya devam edeceğiz.” dedi.

Mehmet Şimşek, Sosyal Medya Üzerinden Açıklama Yaptı

“Sayın Fatih Karahan, Merkez Bankası Başkanlığı’na başladı. Kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Başkan ve ekibine olan güvenimiz tamdır. Önümüzdeki dönemde ekonomi programımızı kurumlar arası eşgüdüm içinde kararlılıkla uygulamaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER Adnan Oktar’ın Gizli Haberleşme Ağı Ortaya Çıktı
Merkez Bankası Başkanlığı'na atanan Fatih Karahan'a Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek'ten tebrik ve güven mesajı geldi.

Güçlü ekonomi ekibimizle birlikte, makro finansal istikrar için var gücümüzle çalışmaktayız. Mali disiplin ile dezenflasyon sürecine destek sağlarken, hayata geçireceğimiz yapısal reformlarla program kazanımlarımızı kalıcı hale getireceğiz.”

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler