Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Salı

16°/

Çarşamba

18°/

Perşembe

19°/ 10°

Cuma

19°/ 11°

Cumartesi

11°/

Pazar

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Meral Akşener taburcu oldu

Kalp çarpıntısı şikayetiyle dün akşam hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 10.50'de taburcu olarak, tedavi gördüğü hastaneden ayrıldı.

Yayınlanma:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kalp çarpıntısı şikayetiyle tedaviye alındığı hastaneden taburcu edildi. Akşener, hastane çıkışı gazetecilere teşekkür edip, aracına binerek ayrıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, dün akşam kalp çarpıntısı şikayetiyle özel hastaneye kaldırıldı. Müşahedeye alınan Akşener’in yapılan tetkiklerinde olumsuzluğa rastlanılmadı. Tedavisi tamamlanan Akşener, bugün taburcu edildi. Akşener’in taburcu işlemleri sırasında hastane önünde açıklama yapan İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, “Türkiye’nin çok ağır sorunları var. Genel başkanımızın sorumluluğu, ülkesine olan sevdası büyük. Karış karış ülkemizi gezen cesur bir insan. Bu süreçte biraz yoruldu. Birkaç gün istirahat edecek” dedi.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler