Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Seçim

Orhangazi’de Cumhur İttifakı Toplantısı Yapıldı

Orhangazi'de, Cumhur İttifakı'nın birleşik gücünü pekiştirmek amacıyla AK Parti ve MHP'nin ilçe teşkilatları Nadır Piknik Alanı'nda bir araya geldi.

Yayınlanma:

Gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısı, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı ile birlik ve beraberlik mesajlarıyla dolu bir atmosferde geçti.

Cumhur İttifakı’nın Orhangazi Belediye Başkan adayının yeniden Bekir Aydın olarak açıklanmasının ardından, AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ilk kez tam kadro buluştu. Toplantıya, Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, partilerin gençlik ve kadın kolları, Ülkü Ocakları yönetimi ve her iki parti teşkilat üyeleri katıldı.

Yapılan konuşmalarda, 31 Mart yerel seçimleri için birlik ve beraberlik vurgusu ön plandaydı. Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, seçime hazır oldukları mesajını verirken, partilerin tüm teşkilat üyeleriyle birlikte güçlü bir seçim kampanyası yürüteceklerini belirttiler.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler