Patlamada hayatını kaybeden Topkara ailesinden geriye 2 yaşındaki Eliz kaldı

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde dün saat 16.20’de yaşanan 6 kişinin öldüğü, 81 kişinin de yaralandığı hain saldırıda Adem Topkara (40) ve Mukaddes Elif Topkara (37) çifti hayatını kaybetti. Çekirdek aileden geriye 2 yaşındaki kızları Eliz İlay kaldı.

Patlamada hayatını kaybeden Topkara ailesinden geriye 2 yaşındaki Eliz kaldı

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde dün saat 16.20’de şiddetli bir patlama meydana geldi. Terör saldırısı olarak değerlendirilen saldırıda 6 kişi hayatını kaybederken 81 kişi de yaralandı. Patlama sırasında caddeden geçen Adem Topkara ile eşi Mukaddes Elif Topkara da hayatını kaybetti.

Haftasonu gezisindelerdi

SabAdem Topkara ve Mukaddes Elif Topkara çiftinin Sarıyer Ayazağa Mahallesi’nde ikamet ettikleri, haftasonu gezisi için İstiklal Caddesi’ne geldikleri öğrenildi.

4 yıl önce evlendiler

1982 yılında Gümüşhane’de dünyaya gelen Adem Topkara ile 1985 yılında Rize’de doğan Mukaddes Elif Topkara çiftinin 4 kasım 2018 tarihinde dünyaevine girdikleri ve 2 yaşında Eliz İlay adında bir kızları olduğu ortaya çıktı.

doğan Mukaddes Elif Topkara çiftinin 4 kasım 2018 tarihinde dünyaevine girdikleri ve 2 yaşında Eliz İlay adında bir kızları olduğu ortaya çıktı.

Ayazağa’da toprağa verilecekler

Hain saldırıda hayatlarını kaybeden Topkara çiftinin ikamet ettikleri Sarıyer’e bağlı Ayazağa Merkez Camii’nde ikindi namazına müteakip toprağa verileceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2022, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326